Rozkład jazdy PKS Opoczno Sp. z o.o. na trasie Opoczno - Aleksandrów
- Opoczno - Ogonowice - Ostrów - Wąglany - Miedzna Drewniana - Żelazowice - Radwan - Straszowa Wola - Miedzna Murowana - Topolice - Trojanowice - Żarnów - Trojanowice - Budków - Solec - Paradyż - Joaniów - Przyłęk - Zdyszewice - Siucice-Kolonia - Siucice - Siucice-Kolonia - Skórkowice - Wolica - Stara - Dąbrówka - Kawęczyn - Aleksandrów