Rozkład jazdy PKS Opoczno Sp. z o.o. na trasie Końskie - Gowarczów
- Końskie - Dyszów - Kornica - Barycz - Bębnów - Morzywół - Gowarczów
- Końskie - Dyszów - Kornica - Barycz - Bębnów - Morzywół - Gowarczów - Kupimierz - Korytków - Bernów - Kurzacze - Bernów - Stare Pole - Kamienna Wola - Stare Pole - Bernów - Giełzów - Skrzyszów - Gowarczów
- Końskie - Dyszów - Kornica - Barycz - Bębnów - Morzywół - Gowarczów - Korytków - Bernów - Stare Pole - Kamienna Wola - Stare Pole - Bernów - Giełzów - Skrzyszów - Gowarczów
- Końskie - Dyszów - Kornica - Barycz - Bębnów - Morzywół - Gowarczów - Rogówek - Brzeźnica - Rogówek - Miłaków - Gowarczów