Rozkład jazdy PKS Opoczno Sp. z o.o. na trasie Klew - Opoczno
- Klew - Skórkowice - Ruszenice - Afryka - Tomaszów - Marcinków - Chełsty - Antoniów - Grębenice - Nowa Góra - Żarnów - Bronów - Soczówki - Grabków - Małachów - Trzemoszna - Radomek - Sobień - Sobień - Białaczów - Miedzna Drewniana - Wąglany - Ostrów - Ogonowice - Opoczno