Rozkład jazdy PKS Opoczno Sp. z o.o. na trasie Klew - Afryka
- Klew - Skórkowice - Poręba - Wolica - Skumros - Siucice-Kolonia - Skórkowice - Ruszenice - Afryka
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies