Rozkład jazdy PKS Opoczno Sp. z o.o. na trasie Gowarczów - Końskie
- Gowarczów - Skrzyszów - Giełzów - Bernów - Stare Pole - Kamienna Wola - Stare Pole - Bernów - Korytków - Gowarczów - Morzywół - Bębnów - Barycz - Kornica - Dyszów - Końskie
- Gowarczów - Morzywół - Bębnów - Barycz - Kornica - Dyszów - Końskie
- Gowarczów - Bernów - Stare Pole - Kamienna Wola - Stare Pole - Bernów - Korytków - Gowarczów - Morzywół - Bębnów - Barycz - Kornica - Dyszów - Końskie