Rozkład jazdy PKS Opoczno Sp. z o.o. na trasie Ciechomin - Opoczno
- Ciechomin - Rożenek - Aleksandrów - Kawęczyn - Dąbrówka - Stara - Wolica - Skórkowice - Siucice-Kolonia - Siucice - Siucice-Kolonia - Zdyszewice - Przyłęk - Joaniów - Paradyż - Solec - Budków - Trojanowice - Żarnów - Trojanowice - Topolice - Miedzna Murowana - Straszowa Wola - Radwan - Żelazowice - Miedzna Drewniana - Wąglany - Ostrów - Ogonowice - Opoczno