Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Zambrów na trasie Zambrów - Zambrów
- Zambrów - Cieciorki - Konopki-Jabłoń - Poryte-Jabłoń - Zbrzeżnica - Modzele-Skudosze - Modzele-Wypychy - Modzele-Skudosze - Zbrzeżnica - Bacze Mokre - Czerwony Bór - Bacze Mokre - Zbrzeżnica - Poryte-Jabłoń - Konopki-Jabłoń - Cieciorki - Zambrów