Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Zambrów na trasie Zambrów - Łętownica
- Zambrów - Krajewo-Korytki - Ostrożne - Żabikowo Rządowe - Szumowo - Zaręby-Jartuzy - Radwany-Zaorze - Wyszomierz Wielki - Pęchratka Polska - Paproć Mała - Srebrna - Paproć Duża - Łętownica