Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Zambrów na trasie Zambrów - Czyżew
- Zambrów - Długobórz Pierwszy - Osowiec - Grochy-Pogorzele - Chmiele-Pogorzele - Przeździecko-Mroczki - Ołdaki-Polonia - Zaręby-Warchoły - Zaręby-Bolędy - Dmochy-Wochy - Czyżew-Sutki - Czyżew
- Zambrów - Długobórz Pierwszy - Osowiec - Grochy-Pogorzele - Chmiele-Pogorzele - Przeździecko-Mroczki - Ołdaki-Polonia - Zaręby-Warchoły - Zaręby-Bolędy - Dmochy-Wochy - Czyżew-Sutki - Czyżew