Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Zambrów na trasie Wysokie Mazowieckie - Białystok
- Wysokie Mazowieckie - Brzóski-Gromki - Brok - Mazury - Stara Ruś - Bruszewo - Sokoły - Kruszewo-Brodowo - Krzyżewo - Roszki-Ziemaki - Roszki-Wodźki - Nowa Łupianka - Stara Łupianka - Wólka Waniewska - Bokiny - Baciuty - Barszczówka - Tołcze - Zalesiany - Niewodnica Korycka - Księżyno - Kleosin - Białystok
- Wysokie Mazowieckie - Brzóski-Gromki - Brok - Mazury - Stara Ruś - Bruszewo - Sokoły - Idźki Młynowskie - Truskolasy-Olszyna - Truskolasy-Lachy - Czajki - Franki-Dąbrowa - Kobylin-Borzymy - Kropiewnica-Gajki - Jeżewo Stare - Pajewo - Radule - Rzędziany - Babino - Złotoria - Białystok