Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Zambrów na trasie Olsztyn - Zambrów
- Olsztyn - Pasym - Szczytno - Rozogi - Dąbrowy - Myszyniec - Łyse - Kuzie - Zbójna - Nowogród - Łomża - Wygoda - Czerwony Bór - Zambrów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies