Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Suwałki na trasie Sejny - Sejny
- Sejny - Posejanka - Pomorze - Giby - Białowierśnie - Białorzeczka - Pogorzelec - Karolin - Białogóry - Daniłowce - Sumowo - Marynowo - Sejny
- Sejny - Marynowo - Sumowo - Daniłowce - Białogóry - Karolin - Pogorzelec - Białorzeczka - Białowierśnie - Giby - Pomorze - Posejanka - Sejny