Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Siemiatycze na trasie Siemiatycze - Wyczółki
- Siemiatycze - Baciki Bliższe - Kajanka - Moszczona Pańska - Zalesie - Żerczyce - Nurzec-Stacja - Żerczyce - Chanie-Chursy - Milejczyce - Nurczyk - Nurzec - Nurzec-Kolonia - Tymianka - Piszczatka - Litwinowicze - Klukowicze - Wyczółki
- Siemiatycze - Baciki Bliższe - Kajanka - Moszczona Pańska - Zalesie - Żerczyce - Nurzec-Stacja - Żerczyce - Chanie-Chursy - Milejczyce - Nurczyk - Nurzec - Nurzec-Kolonia - Tymianka - Wólka Nurzecka - Tymianka - Piszczatka - Litwinowicze - Klukowicze - Wyczółki