Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Łomża na trasie Szczuczyn - Bukowo Duże
- Szczuczyn - Świdry-Awissa - Wąsosz - Komosewo - Żebry - Bukowo Duże
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies