Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Łomża na trasie Łomża - Radziłów
- Łomża - Piątnica Poduchowna - Elżbiecin - Zabawka - Jeziorko - Poniat - Kownaty - Janczewko - Janczewo - Jedwabne - Kubrzany - Stryjaki - Danówek - Przytuły - Gardoty - Romany - Wilamowo - Glinki - Słucz - Kolonie Słucz - Konopki - Radziłów
- Łomża - Piątnica Poduchowna - Elżbiecin - Zabawka - Jeziorko - Poniat - Kownaty - Janczewko - Janczewo - Jedwabne - Kubrzany - Stryjaki - Danówek - Przytuły - Nowa Kubra - Chrzanowo - Konopki - Radziłów
- Łomża - Piątnica Poduchowna - Elżbiecin - Zabawka - Jeziorko - Poniat - Kownaty - Janczewko - Janczewo - Jedwabne - Przestrzele - Kucze Wielkie - Kucze Małe - Siestrzanki - Nadbory - Brzostowo - Biodry - Chyliny - Pluty - Brychy - Łoje-Gręzko - Barwiki - Racibory - Brodowo - Radziłów