Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Łomża na trasie Kolno - Łomża
- Kolno - Janowo - Łosewo - Niksowizna - Ruda-Skroda - Rudka-Skroda - Piasutno Żelazne - Dobry Las - Dębniki - Jurki - Morgowniki - Nowogród - Mątwica - Grzymały - Nowe Kupiski - Stare Kupiski - Łomża