Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Łomża na trasie Karczewo - Grajewo
- Karczewo - Woźnawieś - Tama - Pieńczykowo - Pieńczykówek - Biebrza - Kosówka - Biebrza - Sikora - Toczyłowo - Grajewo
- Karczewo - Woźnawieś - Rybczyzna - Kuligi - Tama - Czarna Wieś - Kosiły - Skrodzkie - Przestrzele - Karwowo - Kołaki - Rydzewo - Wólka Piotrowska - Miecze - Wólka Mała - Biebrza - Sikora - Toczyłowo - Grajewo