Rozkład jazdy PKS Nova S.A. O/Łomża na trasie Grajewo - Słucz
- Grajewo - Uścianki - Popowo - Boczki-Świdrowo - Stare Guty - Danowo - Szczuczyn - Świdry-Awissa - Wąsosz - Ławsk - Nieciki - Jaki - Niebrzydy - Glinki - Słucz
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies