Rozkład jazdy PKS Nova S.A. na trasie Szudziałowo - Nowe Trzciano
- Szudziałowo - Ostrówek - Pierożki - Harkawicze - Sukowicze - Szudziałowo - Ostrów Północny - Nowy Ostrów - Poczopek - Słójka-Borowszczyzna - Talkowszczyzna - Nowe Trzciano - Jeziorek - Nowe Trzciano