Rozkład jazdy PKS Nova S.A. na trasie Łapy - Białystok
- Łapy - Łapy-Dębowina - Suraż - Końcowizna - Zawyki-Ferma - Zawyki - Średzińskie - Rynki - Czaczki Małe - Czaczki Wielkie - Turośń Kościelna - Juraszki - Pomigacze - Lubejki - Juraszki - Iwanówka - Niecki - Markowszczyzna - Tołcze - Markowszczyzna - Zalesiany - Niewodnica Korycka - Księżyno - Horodniany - Kleosin - Białystok
- Łapy - Łapy-Dębowina - Suraż - Końcowizna - Zawyki-Ferma - Zawyki - Średzińskie - Rynki - Grzebienie - Zimnochy-Susły - Lesznia - Doktorce - Lesznia - Zimnochy-Susły - Grzebienie - Rynki - Czaczki Małe - Czaczki Wielkie - Turośń Kościelna - Iwanówka - Niecki - Markowszczyzna - Tołcze - Markowszczyzna - Zalesiany - Niewodnica Korycka - Księżyno - Horodniany - Kleosin - Białystok
- Łapy - Uhowo - Bojary - Turośń Dolna - Markowszczyzna - Tołcze - Markowszczyzna - Zalesiany - Niewodnica Korycka - Księżyno - Kleosin - Białystok