Rozkład jazdy PKS Nova S.A. na trasie Kosmaty Borek - Czarna Wieś Kościelna
- Kosmaty Borek - Oleszkowo - Chmielnik - Zamczysk - Niemczyn - Zdroje - Osierodek - Jezierzysk - Niemczyn - Chmielnik - Oleszkowo - Lacka Buda - Kosmaty Borek - Czarna Wieś Kościelna