Rozkład jazdy PKS Nova S.A. na trasie Białystok - Łapy
- Białystok - Kleosin - Horodniany - Księżyno - Niewodnica Korycka - Zalesiany - Markowszczyzna - Tołcze - Markowszczyzna - Niecki - Iwanówka - Turośń Kościelna - Czaczki Wielkie - Czaczki Małe - Rynki - Grzebienie - Lesznia - Doktorce - Lesznia - Grzebienie - Rynki - Średzińskie - Zawyki - Zawyki-Ferma - Końcowizna - Suraż - Łapy-Pluśniaki - Łapy-Dębowina - Łapy
- Białystok - Kleosin - Księżyno - Niewodnica Korycka - Zalesiany - Markowszczyzna - Tołcze - Markowszczyzna - Turośń Dolna - Bojary - Uhowo - Łapy
- Białystok - Kleosin - Horodniany - Księżyno - Niewodnica Korycka - Zalesiany - Markowszczyzna - Tołcze - Markowszczyzna - Niecki - Iwanówka - Turośń Kościelna - Juraszki - Lubejki - Pomigacze - Juraszki - Turośń Kościelna - Czaczki Wielkie - Czaczki Małe - Rynki - Średzińskie - Zawyki - Zawyki-Ferma - Końcowizna - Suraż - Łapy-Pluśniaki - Łapy-Dębowina - Łapy