Rozkład jazdy PKS Międzyrzec Podlaski Sp. z o.o. na trasie Łukowisko - Krzewica
- Łukowisko - Dołhołęka - Halasy - Żabce - Tłuściec - Krzewica - Łuniew - Kożuszki - Łuby - Kożuszki - Łuniew - Krzewica
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies