Rozkład jazdy PKS Leżajsk Sp. z o.o. na trasie Wydrze - Rzeszów
- Wydrze - Rakszawa - Dąbrówki - Wola Dalsza - Łańcut - Kraczkowa - Krasne - Rzeszów
- Wydrze - Rakszawa - Dąbrówki - Wola Dalsza - Łańcut - Kraczkowa - Krasne - Rzeszów
- Wydrze - Rakszawa - Dąbrówki - Wola Dalsza - Wola Mała - Łańcut - Kraczkowa - Krasne - Rzeszów