Rozkład jazdy PKS Leżajsk Sp. z o.o. na trasie Sokołów Małopolski - Leżajsk
- Sokołów Małopolski - Trzebuska - Wólka Sokołowska - Wólka Niedźwiedzka - Wola Żarczycka - Brzóza Królewska - Maleniska - Leżajsk
- Sokołów Małopolski - Trzebuska - Wólka Sokołowska - Wólka Niedźwiedzka - Brzóza Królewska - Maleniska - Leżajsk