Rozkład jazdy PKS Leżajsk Sp. z o.o. na trasie Leżajsk - Brzyska Wola
- Leżajsk - Stare Miasto - Kuryłówka - Kulno - Wólka Łamana - Brzyska Wola
- Leżajsk - Stare Miasto - Kuryłówka - Kulno - Wólka Łamana - Brzyska Wola
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies