Rozkład jazdy PKS Leżajsk Sp. z o.o. na trasie Łańcut - Łańcut
- Łańcut - Wola Dalsza - Dąbrówki - Rakszawa - Wydrze - Brzóza Stadnicka - Rakszawa - Dąbrówki - Wola Dalsza - Łańcut
- Łańcut - Wola Mała - Wola Dalsza - Czarna - Wola Mała - Łańcut
- Łańcut - Wola Mała - Czarna - Wola Dalsza - Wola Mała - Łańcut
- Łańcut - Wola Mała - Wola Dalsza - Czarna - Wola Mała - Łańcut