Rozkład jazdy PKS Leżajsk Sp. z o.o. na trasie Jastrzębiec - Leżajsk
- Jastrzębiec - Słoboda - Brzyska Wola - Dąbrowica - Ożanna - Tarnawiec - Kuryłówka - Stare Miasto - Leżajsk
- Jastrzębiec - Brzyska Wola - Kuryłówka - Stare Miasto - Leżajsk
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies