Rozkład jazdy PKS Leżajsk Sp. z o.o. na trasie Cieplice - Szegdy
- Cieplice - Adamówka - Osówka Dolna - Osówka Górna - Nowiny - Dobropol - Bukowiec Mały - Bukowiec Wielki - Końska Ulica - Szegdy
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies