Rozkład jazdy PKS Leżajsk Sp. z o.o. na trasie Brzóza Stadnicka - Łańcut
- Brzóza Stadnicka - Wydrze - Rakszawa - Dąbrówki - Wola Dalsza - Wola Mała - Łańcut
- Brzóza Stadnicka - Żołynia - Łańcut
- Brzóza Stadnicka - Wydrze - Rakszawa - Dąbrówki - Wola Dalsza - Wola Mała - Łańcut