Rozkład jazdy PKS Łęczyca Sp. z o.o. na trasie Uniejów - Świnice Warckie
- Uniejów - Brzeziny - Orzeszków - Wielenin-Kolonia - Wielenin - Stemplew - Kraski - Świnice Warckie
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies