Rozkład jazdy PKS Łęczyca Sp. z o.o. na trasie Uniejów - Łęczyca
- Uniejów - Brzeziny - Orzeszków - Wielenin-Kolonia - Wielenin - Stemplew - Kraski - Świnice Warckie - Gusin - Piaski - Władysławów - Parski - Borek - Leźnica Mała - Wąkczew - Wichrów - Wilczkowice nad Szosą - Leszcze - Łęczyca