Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Żychlin - Skulsk
- Żychlin - Stare Miasto - Konin - Honoratka - Mikorzyn - Ślesin - Szyszyńskie Holendry - Kijowiec - Czartówek - Kobylanki - Czartówek - Czartowo - Skulska Wieś - Buszkowo - Buszkowo-Parcele - Radwańczewo - Rakowo - Skulska Wieś - Skulsk