Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Zagórów - Konin
- Zagórów - Drzewce - Nowa Wieś - Trąbczyn - Podbiel - Szetlewek - Podbiel - Goździków - Rzgów - Rzgów Drugi - Rzgów - Modła - Zastruże - Babia - Osiecza Pierwsza - Sławsk - Branno - Konin
- Zagórów - Oleśnica - Skokum - Kopojno - Goździków - Świątniki - Rzgów - Rzgów Drugi - Rzgów - Modła - Zastruże - Babia - Osiecza Pierwsza - Sławsk - Branno - Konin
- Zagórów - Drzewce - Nowa Wieś - Trąbczyn - Podbiel - Goździków - Rzgów - Rzgów Drugi - Rzgów - Modła - Zastruże - Babia - Osiecza Pierwsza - Sławsk - Branno - Konin
- Zagórów - Oleśnica - Skokum - Kopojno - Goździków - Świątniki - Rzgów - Modła - Zastruże - Babia - Osiecza Pierwsza - Sławsk - Branno - Rumin - Konin
- Zagórów - Oleśnica - Skokum - Kopojno - Goździków - Świątniki - Rzgów - Rzgów Drugi - Rzgów - Modła - Zastruże - Babia - Osiecza Pierwsza - Sławsk - Branno - Konin