Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Wilczyn - Konin
- Wilczyn - Wilczogóra - Wtórek - Biela - Wiśniewa - Góry - Ostrowąż - Wielkopole - Izabelin - Sławoszewek - Sławoszewo - Różnowo - Sarnowa-Kolonia - Biskupie - Sarnowa - Ślesin - Mikorzyn - Honoratka - Konin
- Wilczyn - Wilczogóra - Kopydłowo - Biela - Ościsłowo - Góry - Wiśniewa - Biela - Kopydłowo - Wilczogóra - Wilczyn - Wilczogóra - Wtórek - Biela - Wiśniewa - Góry - Ościsłowo - Góry - Ostrowąż - Wielkopole - Izabelin - Sławoszewek - Kleczew - Jóźwin - Kazimierz Biskupi - Kamienica - Kazimierz Biskupi - Włodzimirów - Wieruszew - Wola Łaszczowa - Posada - Konin