Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Wilczna - Słupca
- Wilczna - Cienin Zaborny - Rokosz - Kowalewo-Opactwo - Kowalewo-Góry - Słupca
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies