Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Słupca - Zagórów
- Słupca - Kotunia - Kąty - Wierzbocice - Dąbrowa - Ciążeń - Policko - Ląd - Zagórów
- Słupca - Wierzbno - Kowalewo-Sołectwo - Jaroszyn - Jaroszyn-Kolonia - Ląd-Kolonia - Ląd - Zagórów
- Słupca - Wierzbno - Kowalewo-Sołectwo - Jaroszyn - Jaroszyn-Kolonia - Ląd-Kolonia - Ląd - Zagórów
- Słupca - Kotunia - Kąty - Wierzbocice - Dąbrowa - Ciążeń - Policko - Ląd - Lądek - Ląd - Zagórów
- Słupca - Wierzbno - Kowalewo-Sołectwo - Jaroszyn - Jaroszyn-Kolonia - Ląd-Kolonia - Ląd - Lądek - Ląd - Zagórów
- Słupca - Wierzbno - Kowalewo-Sołectwo - Jaroszyn - Jaroszyn-Kolonia - Ląd-Kolonia - Ląd - Lądek - Ląd - Zagórów