Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Słupca - Piotrowo
- Słupca - Kowalewo-Góry - Kowalewo-Opactwo - Rokosz - Cienin Zaborny-Parcele - Wola Koszucka-Parcele - Wola Koszucka - Lądek - Dolany - Ratyń - Sługocin - Sługocin-Kolonia - Wacławów - Piotrowo