Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Słupca - Izdebno
- Słupca - Grobla - Koszuty - Młodojewo - Młodojewo-Parcele - Czesławowo - Drążna - Stara Olszyna - Lucynowo - Szyszłowo - Przecław - Ostrowite - Przecław - Izdebno
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies