Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Sługocin - Konin
- Sługocin - Sługocinek - Radolina - Myślibórz - Golina - Golina-Kolonia - Kawnice - Węglew - Kraśnica - Konin
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies