Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Ślesin - Konin
- Ślesin - Mikorzyn - Honoratka - Konin
- Ślesin - Półwiosek Lubstowski - Stary Półwiosek - Wąsosze - Kępa - Konin
- Ślesin - Półwiosek Lubstowski - Piotrkowice - Wygoda - Stary Licheń - Grąblin - Izabelin - Wola Podłężna - Konin
- Ślesin - Półwiosek Lubstowski - Piotrkowice - Wygoda - Stary Licheń - Grąblin - Izabelin - Wola Podłężna - Konin