Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Skulsk - Żychlin
- Skulsk - Skulska Wieś - Rakowo - Radwańczewo - Buszkowo-Parcele - Buszkowo - Skulska Wieś - Czartowo - Czartówek - Kobylanki - Czartówek - Kijowiec - Szyszyńskie Holendry - Ślesin - Mikorzyn - Honoratka - Konin - Stare Miasto - Żychlin