Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Skulsk - Konin
- Skulsk - Lisewo - Celinowo - Kijowiec - Szyszyńskie Holendry - Ślesin - Mikorzyn - Honoratka - Konin
- Skulsk - Lisewo - Celinowo - Kijowiec - Szyszyńskie Holendry - Ślesin - Mikorzyn - Honoratka - Konin
- Skulsk - Lisewo - Zygmuntowo - Warzymowo - Kolonia Warzymowska - Koszewo - Przyłubie - Lisewo - Celinowo - Kijowiec - Szyszyńskie Holendry - Ślesin - Mikorzyn - Honoratka - Konin
- Skulsk - Lisewo - Celinowo - Kijowiec - Szyszyńskie Holendry - Ślesin - Mikorzyn - Honoratka - Konin
- Skulsk - Lisewo - Celinowo - Kijowiec - Szyszyńskie Holendry - Ślesin - Mikorzyn - Honoratka - Konin
- Skulsk - Lisewo - Celinowo - Kijowiec - Szyszyńskie Holendry - Ślesin - Mikorzyn - Honoratka - Konin