Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Samarzewo - Słupca
- Samarzewo - Ciążeń - Samarzewo - Dąbrowa - Wierzbocice - Kąty - Kotunia - Słupca
- Samarzewo - Ciążeń - Dąbrowa - Wierzbocice - Kąty - Kotunia - Słupca
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies