Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Sadlno - Konin
- Sadlno - Wierzbinek - Chlebowo - Łysek - Sompolno - Teresewo - Nykiel - Wierzelin - Ignacewo - Leśnictwo - Tokary - Półwiosek Lubstowski - Ślesin - Lubomyśle - Dąbrowa Duża - Sławęcin - Dąbrowa Duża - Lubomyśle - Ślesin - Mikorzyn - Honoratka - Konin