Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Ostrowite - Konin
- Ostrowite - Przecław - Izdebno - Dobrosołowo - Przytuki - Jabłonka - Słaboludz-Kolonia - Józefowo - Roztoka - Sławoszewek - Kleczew - Jóźwin - Kazimierz Biskupi - Kamienica - Kazimierz Biskupi - Włodzimirów - Wieruszew - Wola Łaszczowa - Posada - Konin