Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Osiek Mały - Koło
- Osiek Mały - Osiek Wielki - Borki - Koło
- Osiek Mały - Dęby Szlacheckie - Borecznia Wielka - Plebanki - Trzebuchów - Witowo - Rosocha - Osiek Mały-Kolonia - Stary Budzisław - Młynek - Koło
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies