Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Łuszczewo - Konin
- Łuszczewo - Galiszewo - Mielnica Duża - Skulsk - Lisewo - Celinowo - Kijowiec - Czartówek - Kobylanki - Czartówek - Kijowiec - Szyszyńskie Holendry - Ślesin - Mikorzyn - Honoratka - Konin
- Łuszczewo - Galiszewo - Skulsk - Lisewo - Celinowo - Kijowiec - Szyszyńskie Holendry - Ślesin - Mikorzyn - Honoratka - Konin