Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Łukom - Łukom
- Łukom - Myszaków - Myszakówek - Koszelewska Łąka - Myszakówek - Myszaków - Imielno - Łukom
- Łukom - Łomów - Stawisko - Łomów - Łukom - Imielno - Łukom
- Łukom - Bukowe - Łukom - Myszaków - Myszakówek - Koszelewska Łąka - Myszakówek - Myszaków - Łukom - Imielno - Łukom - Łomów - Huta Łukomska - Anielewo - Huta Łukomska - Łukom
- Łukom - Bukowe - Łukom - Myszaków - Myszakówek - Koszelewska Łąka - Myszakówek - Myszaków - Łukom
- Łukom - Bukowe - Łukom
- Łukom - Huta Łukomska - Anielewo - Huta Łukomska - Łomów - Stawisko - Łomów - Łukom
- Łukom - Huta Łukomska - Anielewo - Huta Łukomska - Łukom