Rozkład jazdy PKS Konin S.A. na trasie Lubstów - Lubstów
- Lubstów - Racięcice - Jesionka - Łagiewniki - Lubstówek - Marianowo - Lubstówek - Stefanowo - Lubstów
- Lubstów - Nowa Wieś - Grądy - Nowa Wieś - Lubstów - Police - Błonawy - Lubstówek - Lubstów
- Lubstów - Nowa Wieś - Grądy - Nowa Wieś - Lubstów - Police - Błonawy - Lubstów - Lubstówek - Stefanowo - Lubstówek - Marianowo - Lubstów
- Lubstów - Racięcice - Jesionka - Łagiewniki - Lubstówek - Lubstów - Marianowo - Jesionka - Lubstów
- Lubstów - Błonawy - Nowa Wieś - Grądy - Nowa Wieś - Lubstów